Reference

Úvěr na koupi bytu

S paní Šoltésovou jsem vyřizovala úvěr na koupi bytu. I když jsme se nebyli schopni "vejít" do metodiky většiny bank, přesto nám paní Šoltésová doporučila instituci, u které naše podmínky nebyly problém a úvěr nám byl poskytnut. Mohu jen doporučit.

Refinancování několika úvěrů do jedné hypotéky

Paní Šoltésová mi vyřídila refinancování několik překlenovacích úvěrů od různých stavebních spořitelen. Snížil se mi úrok, nezaplatil jsem žádné poplatky, a hlavně se mi snížila splátka, a tím jsem ušetřil spoustu peněz. Doporučuji.

Rekonstrukce nemovitosti

Rekonstrukce nemovitosti

Dva roky se mi nedařilo vyřídit úvěr na rekonstrukci nemovitosti s žádným poradcem ani bankou. Až paní Šoltésová mi dokázala pomoci a  vyřídila mi úvěr.  Vše bylo rychlé a bezproblémové. Paní Šoltésová mi pomohla hlavně s veškerým papírováním, za což jí moc děkuji a mohu všem doporučit. 

Jiří T.


Výstavba rodinného domu na klíč
Výstavba rodinného domu na klíč

Výstavba rodinného domu na klíč

30. 11. -0001

Potřebovali jsme úvěr na výstavbu rodinného domu a v žádné bance nám nedokázali pomoct. Až paní Šoltésová nám zajistila výhodné financování, a tím naše výstavba mohla začít. Tím, ale spolupráce neskončila, paní Šoltésová je nám neustále nápomocna nejen s čerpáním, ale i s komunikací s bankou, znalcem, dokonce i stavební firmou, se kterou dům stavíme. Mohu jen doporučit.

Refinancování úvěru

Před časem jsem vyřizovala hypotéku na byt u banky, kde nebyly moc výhodné podmínky, ale tato banka mi byla doporučena mým tehdejším poradcem. Nyní jsou na trhu mnohem lepší podmínky, a proto jsem se rozhodla úvěr refinancovat. Pomohla mi s tím paní Šoltésová, a ušetřila jsem čas, a spoustu peněz na splátkách i na poplatcích. Rychlé vyřízení, příjemné jednání. Jsem velmi spokojena, doporučuji.   

Výstavba rodinného domu

Výstavba rodinného domu

Chtěli jsme s manželkou stavět, ale i když mám dle mého názoru dostatečné příjmy, přesto jsem v žádné bance neuspěl. Paní Šoltésová to dokázala vymyslet tak, že jsem úvěr dostal.  Vše bylo sice trochu zdlouhavější, ale jelikož ještě nemám ani stavební povolení, tak jsem na hypotéku nespěchal.  Doporučuji zejména proto, že paní Šoltésová dokáže hypotéku "vymyslet", i když Vám všude řekli, že na to nemáte.

Neúčelová hypotéka - AMERIKA

Potřeboval jsem vyřídit úvěr na koupi auta. Paní Šoltésová mi navrhla řešení a pomohla s vyřízením úvěru. I když to bylo v době dovolených, úvěr byl vyřízen do 14 dnů. S celým průběhem vyřizování jsem byl velmi spokojen.

Koupě pozemku

Koupě pozemku

Již nějaký čas jsem měl vyhlídnutý pozemek, který jsme si chtěli s manželkou koupit.  Bohužel poradkyně, se kterou jsem spolupracoval, mi nebyla schopna pomoci. Naštěstí jsem potkal paní Šoltésovou, se kterou se již delší dobu znám, a ta mi pomohla úvěr na koupi vyřídit. Vše bylo hotovo během dvou týdnu, proto její služby určitě využiji, až začnu stavět. Doporučuji. 

Výstavba

Výstavba

Chtěli jsme s manželkou stavět a potřebovali jsme financování. Paní Šoltésová nám navrhla financování, a zároveň nám vše vyřídila a zařídila. Doporučuji